• Pierwszy Dzień Wiosny upłynął w naszej szkole pod hasłem „Kolorowy zawrót głowy”. Oprócz kolorowych ubrań, uczniowie założyli też kolorowe skarpetki nie do pary na znak solidarności z osobami cierpiącymi na Zespół Downa. Do naszej szkoły sfrunęły kolorowe motyle, które ozdobiły gazetkę na korytarzu szkolnym.
            Witaj Wiosno!!!

• MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ MÓZGU

W dniach 11-17 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Tydzień Mózgu. Z tej okazji uczniowie i nauczyciele naszej szkoły podjęli różnorodne działania mające na celu popularyzację wiedzy na temat budowy i działania mózgu.

• INFORMACJA O WYNIKACH REKRUTACJI

• Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego (wszyscy zgłoszeni z rocznika 2018) i klasy I na rok szkolny 2024/2025 znajduje się na gazetce przy wejściu głównym do szkoły.

Do dopełnienia formalności jest potrzebne już tylko potwierdzenie przez rodzica dziecka zakwalifikowanego woli przyjęcia (dostępne na stronie szkoły: potwierdzenie woli) wyrażonej we wniosku, w formie pisemnego oświadczenia. Dokument ten należy złożyć w sekretariacie lub drogą elektroniczną (w formie skanu) do dnia 27 marca.

• 📢Z radością informujemy, że nasi uczniowie:
            🏅Aleksander Tyszkowski
            🏅Dominik Frątczak
            🏅Tymon Frątczak
            🏅Ignacy Ziółkowski
            🏅Tymoteusz Ziółkowski
            reprezentowali 9 marca naszą szkołę w Mistrzostwach Gminy Łubianka w Szachach Szybkich 2024. Tempo gry 30' na zawodnika na dystansie 6 rund. Umożliwiało zdobycie norm  IV i V kategorii szachowych. Turniej był oficjalnymi mistrzostwami gminy oraz został zgłoszony do PZszach♟️♟️♟️

• DZIEŃ KOBIET

8 marca upłynął w naszej szkole w bardzo miłej atmosferze. Chętni prezentowali kolorowe nakrycia głowy. Zarówno dziewczyny, jak i chłopcy, a także nauczyciele wzięli udział w zabawie. Kapelusze, czapki, opaski - do wyboru, do koloru. Każdy pomysł był super!!!