• DZIEŃ KOLOROWYCH KOSZUL

18 maja w naszej szkole, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego,

obchodziliśmy Dzień Kolorowych Koszul.

Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie,

prezentowali swoje kolorowa kreacje

jak prawdziwi modele i modelki.

Samorząd Uczniowski dziękuje za udział w zabawie smiley

• DZIEŃ BEZ PLECAKA

1 kwietnia Samorząd Uczniowski przeprowadził kolejną akcję: "Dzień bez plecaka, czyli zapakuj książki i zeszyty w ...". Uczniowie wykazali się kreatywnością. Okazuje się, że książki można spakować nawet w mikrofalówkę, kosz na śmieci, czy przywieźć taczką. W szkole zrobiło się kolorowo i wesoło. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie.

ZOBACZ GALERIĘ

Wreszcie nadeszła upragniona przez wszystkich WIOSNA!!!

Dziś w naszej szkole było kolorowo i wesoło. Szczególnym powodzeniem cieszyła się akcja „Zapakuj książki i zeszyty w ...” , czyli we wszystko, tylko nie w plecak. Pomysły uczniów były naprawdę super. Okazuje się, że przybory szkolne można zapakować w chlebak, worek, wiadro, pokrowiec na gitarę, kosz wiklinowy, karton po proszku do prania, walizkę na narzędzia, wózki dla lalek, worki św. Mikołaja, tobołek na kiju i wiele innych ciekawych opakowań. Samorząd Uczniowski dziękuje za wspólną zabawę !!!

• Pomoc dla schroniska

dla bezdomnych zwierząt

w Toruniu

Samorząd Uczniowski po raz kolejny wyszedł
      z inicjatywą pomocy dla bezdomnych czworonogów.

Udało się zebrać potrzebne rzeczy,

czyli koce, poduszki, kołdry, żywność, detergenty.

Bardzo dziękujemy za Wasze serce i ofiarność smiley

• Czytać każdy może ...

W środę 17 listopada

przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego

odwiedzili najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Kasia i Emil czytali dzieciom

„Baśnie i legendy polskie”.

Dzieci poznały losy Lecha, Czecha i Rusa

oraz księcia Popiela, którego myszy zjadły.

Uczniowie zerówki wykonali myszki z papieru, które symbolizowały poznaną legendę.

• DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

W środę 3 listopada Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów naszej szkoły do zabawy w przebieranie. Uczniowie wcielali się w swoich ulubionych bohaterów z bajek, filmów. Po korytarzu paradowały: księżniczki, wróżki, koty, Myszki Miki, Spider-Man, Shrek, Smerfetki, Pocahontas, Mikołaje, czarodzieje, rycerze, Batman, Dzwoneczek, zebra, Czerwony Kapturek, Alicja z Krainy Czarów, Pszczółka Maja, jednorożec, Harry Potter, Śnieżka, pirat, damy dworu, muszkieterowie, Teletubiś, wampiry, Śnieżynki i wiele, wiele innych. Każdy strój był piękny i jedyny w swoim rodzaju. Nagrodą dla każdej przebranej osoby było pamiątkowe zdjęcia z kolegami i koleżankami z klasy, niepytanie bez zapowiedzi oraz pozytywna uwaga.

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje za udział w zabawie smiley

• Najpiękniejszy bukiet życzeń

z okazji