• Z lekturą za pan brat - lekcja w klasie II

• Nie tak dawno uczniowie klasy drugiej zapoznali się z książką Waldemara Cichonia "Cukierku, ty łobuzie". Przygody psotnego, pręgowanego kota bardzo się wszystkim spodobały. Jako podsumowanie omawianej lektury postanowiliśmy zrobić swoje pierwsze lapbooki. Wszystkie informacje umieściliśmy w różnych kieszonkach, kopertach, harmonijkach i karteczkach o różnorodnych kształtach. Zapisaliśmy w nich tytuł, autora, plan wydarzeń, opis postaci, kolorowe puzzle itd. Wszyscy bawiliśmy się świetnie wykazując przy tym kreatywność i wspaniałą wyobraźnię. Zapraszamy do obejrzenia naszych prac.

• Czytać każdy może...

W dniu dzisiejszym członkowie Samorządu Uczniowskiego odwiedzili klasę 0. Kornelia i Marcel przeczytali maluchom książeczkę pt. „Biedronka Fionka". Dzieci słuchały uważnie swoich starszych kolegów i oglądali z ciekawością ilustracje z książki. Wkrótce SU zawita do kolejnej klasy.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASACH 0-3

• W piątek w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
            Serdecznie dziękujemy Państwu za tak liczną frekwencję! ❣️

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ! 📷

• Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Uzależnieniom Nie!”

• W kategorii 0-III

I miejsce: Malwina Marcinkowska-Żak- 0

II miejsce: Nikodem Witkowski- II

III miejsce: Zofia Stanisławska- I

III miejsce-Zuzanna Gruźlewska- 0

Wyróżnienia:

Magdalena Rapacka-I, Michalina Banaszek-I, Barbara Syrocka-I, Marcel Piątkowski-I,
            Liliana Sobkiewicz - III, Alicja Kuk- 0

W kategorii  IV-VIII

I miejsce: Klaudia Klonowska -kl. IV

II miejsce: Zuzanna Przekwas - VI

III miejsce- Natalia Sobkiewicz -VII

III miejsce-Szymon Witkowski- V

Wyróżnienia:

Adrianna Klonowska- VII, Julia Szreder -V, Maria Syrocka- V, Zofia Syrocka- VII, Zofia Krawczyńska-VI, Kacper Janiszewski-IV, Antonina Krawczyńska- IV, Kornelia Piątkowska-IV, Maria Krawczyńska-VII

Pedagog szkolny dziękuje wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz ich rodzicom i wychowawcom klas. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali nagrodzeni. Zachęcam wszystkich uczniów do udziału w przyszłym roku szkolnym.

Ewa Ćwik-Obremska