• Światowy Dzień Zespołu Downa

• 21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale także Światowy Dzień Zespołu Downa. Na znak solidarności z osobami dotkniętymi wadą genetyczną oraz z ich rodzinami my również założyliśmy dziś  kolorowe skarpetki nie do pary. Ta coroczna akcja  ma zachęcić ludzi na całym świecie do rozmowy na temat różnorodności, wyjątkowości, integracji i akceptacji ♥️

W naszej szkole pierwszy dzień wiosny powitaliśmy pod hasłem:

DZIEŃ  KAPELUSZA   i  DZIEŃ  BEZ  PLECAKA

Dziękujemy za wspólną zabawę :)

• DZIEŃ WIOSNY KLAS 0-3

21 marca uczniowie klas 0- 3 naszej szkoły wesołym i kolorowym korowodem przeszli przez wieś. Ze śpiewem i przy dźwiękach instrumentów pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy wiosnę. Po drodze znaleźliśmy wiele dowodów, że wiosną już z nami jest!

• W sobotę 4.03.2023 r. odbył się w Łubiance "I Gminny Otwarty Turniej Szachowy dla uczniów szkół podstawowch"♟️ W rozgrywkach naszą szkołę z powodzeniem reprezentowali Tymon i Wiktor, dla nich wielkie brawa i gratulacje 👏.Na turnieju debiutanci poznawali zasady rozgrywek turniejowych, zaś inni zdobywali kategorie szachowe. Można było także skorzystać z pokazu gogli i zagrać w ping-ponga i cymbergaje. Szachiści jak i towarzyszące im rodziny mogli skorzystać ze strefy gastronomicznej przygotowanej przez panie z SP Łubianka i rodziców Szach-Matów. To była wspaniała szachowa zabawa i mile spędzony czas.

• Dzień Kobiet w naszej szkole

• W dniu dzisiejszym w naszej szkole panowała moda z lat 80 - tych. Kolorowe ubrania, jeans, skóra, kamizelki, kolorowa biżuteria dominowały na szkolnym korytarzu. Każdy ubrał to, co miał w domu. Pomysły były super. Dziękujemy za wspólną zabawę.

• To był dzień!

• Dzisiaj naszą szkołę odwiedzili p. Rafał Pawlak i Łukasz Zimoń - siatkarze z klubu sportowego „Anioły Toruń” 🏐

Panowie przeprowadzili z nami zajęcia ruchowe, zaprosili nas do wspólnej rozgrzewki, a także zagrali mecz z reprezentacją szkoły.😎 Wszyscy uczniowie świetnie się bawili, za co serdecznie dziękujemy! ❤️

Za możliwość tego spotkania i otrzymane upominki serdecznie dziękujemy również MIŚ Nicolaus Banku, p. Barbarze Balewskiej oraz pani Lucynie Moskal.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania 😉

Opiekun SKO- Oliwia Kamińska