• ZAPISY DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2023/24

• SZANOWNI  RODZICE

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Brąchnowie  informuje,

że zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Łubianka w dniach od 13 do 24 lutego 2023 r.

odbędą się zapisy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2023/24.

Do oddziału przedszkolnego będą przyjmowane dzieci 6-letnie z rocznika 2017 i 5-letnie z rocznika 2018 (w przypadku wolnych miejsc).

Do klasy I będą przyjmowane dzieci 7-letnie z rocznika 2016 oraz dzieci 6-letnie z rocznika 2017

na wniosek rodziców, o ile korzystały z obowiązku wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2022/2023.

Formularz wniosku do pobrania:  dokumenty do pobrania

Wnioski proszę składać w formie papierowej w sekretariacie szkoły

lub w formie elektronicznej na adres spbrachnowo@lubianka.pl

Szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji udzielamy pod nr telefonu: 56 678 88 15

• Dzień Babci i Dziadka w klasach 0-III

• Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego było nam niezmiernie miło, że 20 stycznia w progach naszej szkoły mogliśmy gościć tak wielu wspaniałych gości. Uczniowie z klas 0-3 chcąc okazać szacunek,wdzięczność i miłość swoim najdroższym dziadkom przygotowali program artystyczny , który z przejęciem odtwarzali. Nie zabrakło własnoręcznie zrobionych laurek i upominków. Ogromne podziękowania dla rodziców, za zaangażowanie i słodki poczęstunek dla wszystkich. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości, który na długo zostanie w naszej pamięci.