• NARESZCIE WAKACJE...

• Z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 i rozpoczęcia wakacji składamy wszystkim Rodzicom i Uczniom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę.

Życzymy dobrego zdrowia, radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas niezwykłych wakacyjnych przygód.

Abyśmy wszyscy spotkali się 1 września w szkole zdrowi, wypoczęci i pełni zapału do pracy w 2022/2023 roku szkolnym.

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO!

W imieniu całej Społeczności Szkolnej zapraszam na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22 uczniów i rodziców w piątek 24 czerwca na godzinę 9.00.

Odwozy po zakończonej uroczystości ok. 10.45.

• BOŻE CIAŁO

• 16 czerwca w Brąchnowie odbyła się procesja Bożego Ciała. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

• NOCOWANKA KLASY III

• 10 czerwca w życiu klasy trzeciej miało miejsce wielkie wydarzenie - pierwsza szkolna "nocowanka"! Zatroskani rodzice zostawili swoje pociechy w szkole pod opieką wychowawczyni i... się zaczęło 😁 gry i zabawy ruchowe najpierw na Orliku, potem na sali gimnastycznej, pyszna pizza na kolację, salon piękności, pokaz mody, nocne "chowanki", gromkie "Sto lat" dla Oliwiera o północy, gra w "Fifę" i "Wormsy" na PlayStation, filmy przygodowe i rysunkowe "do poduszki" ... Oj działo się, działo... do samego rana😁

• FESTYN RODZINNY

• ALE SIĘ DZIAŁO!

Za nami VIII Festyn Rodzinny. Każdy, kto nas nie odwiedził, niech teraz żałuje. Pogoda dopisała, było mnóstwo atrakcji, uśmiech gościł na wszystkich twarzach.

Najpierw nastąpiło oficjalne otwarcie naszej imprezy, co uczynił dyrektor Paweł Puczkarski, który przy okazji zaprezentował naszą szkołę. Potem już były tylko niespodzianki, rozrywki... Jedną z nich okazał się pokaz ratownictwa technicznego i cięcie samochodu. Przy okazji rozwiązaliśmy zagadkę tajemniczego wraka, który od kilku godzin straszył na parkingu. Wiele emocji wywołał też mecz między uczniami a ,,starszyzną”. Wygrali... rodzice z nauczycielami 2:1. Wow!

Na wszystkich czekało moc atrakcji: wyścigi robocików, jak najwolniejsza jazda rowerem, gry planszowe, zabawy muzyczno - ruchowe, siatkówka wodna, dmuchańce - zjeżdżalnia, gąsienica, zamek i żółwik, trampolina, kącik malucha. Dzieci malowały, tworzyły bańki, rozwiązywały zagadki, obserwowały pokaz karate, wzięły udział w loterii, a na koniec zatańczyły z rodzicami słynną belgijkę.

Nikt też nie wyszedł od nas głodny. Na chętnych czekały kiełbaski, frytki, gofry, ciastka, wata cukrowa, kawa, herbata.

To był naprawdę udany dzień i dziękujemy wszystkim, którzy się przyczynili do zorganizowania naszego tradycyjnego festynu.

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa w Brąchnowie, Sołectwo Brąchnowo, Rada Rodziców, KGW w Brąchnowie, OSP Brąchnowo.

/A.B./

• Dzień Dziecka w klasie II

Klasa 2 świętowała 1 czerwca Dzień Dziecka, niestety pogoda nie sprzyjała piknikowi, mimo to bawiliśmy się świetnie! Tańczyliśmy, śpiewaliśmy i robiliśmy pyszne, owocowe szaszłyki. Na zakończenie dnia  zrelaksowaliśmy się na zajęciach jogi.

• Dzień Dziecka w klasie III

Z okazji Dnia dziecka klasa trzecia przygotowała się do klasowego pikniku. Niestety, zła pogoda nie pozwoliła na piknik na trawie. Zrobiliśmy go więc w sali. Było dużo śmiechu i wesołej zabawy.